Amira ve Oliver Pocher: Yeni podcast bölümünde akşamdan kalmalık tartışması

Neil

New member
Amira ve Oliver Pocher
Yeni podcast bölümünde akşamdan kalmalık tartışması

Amira ve Oliver Pocher ayrıldılar ancak ortak podcast’leri “Die Pochers!”ı yayınlamaya devam ediyorlar.

© imago görselleri/STAR-MEDIA

“Bunun tamamen yanlış olduğunu düşündüm!” Oliver Pocher, podcast’lerinin “Die Pocher!” adlı yeni bölümünde eşi Amira’nın karşısında yer alacak. cidden.

Ayrılan çiftler Oliver (45) ve Amira Pocher (31) arasında çok fazla gerilim var ve ortak podcast’lerinin son bölümünde öfkelerinin çılgına dönmesine izin veriyorlar. Oliver artık konu belirli bir konuya geldiğinde öfkesini gizleyemiyor: Amira’nın yeni kedisi onu kızdırıyor. Amira’nın “The Pochers!”da bize anlattığı gibi, yalnızca Podimo’da, şu anda taşındıktan sonra yeni evini kuruyor. Görünüşe göre, başlangıçta ilgiyle henüz yerleşip yerleşmediğini soran Oliver için büyük bir sorun değil.

Ancak konuşma yeni hayvan oda arkadaşına geldiğinde ses tonu birdenbire daha ciddi hale geliyor. Pocher, kediyi annesi ve erkek kardeşinden hediye olarak alan Amira’ya “Hayvanları başkasına vermiyorsunuz” diye fısıldıyor. Pocher, “Bunu tuhaf buldum, tamamen yanlış buldum ve pek de şık değildi” dedi. Onunla konuşmalıydın. Amira ailesini korumaya çalışıyor, “Onlar sadece iyi niyetliydi.”

Kırgınlığının nedeni oldukça spesifik görünüyor: Pocher’ın kedi tüyü alerjisi. Ama Amira için günlük yaşamda bu elbette bir sorun değil: “Her şeyi biz halledeceğiz, çocuklara yeni kıyafetler giydirilecek.” Amira hemen onu sakinleştirmeye ve aynı zamanda bir çözüm sunmaya çalışıyor. Çocuklar ona her zaman “kedi tüyü olmadan” gelirlerdi. Oliver, “Bu çok hoş,” diye karşı çıkıyor, biraz alaycı bir tavırla.

Doğum günü partileri konusuna gelindiğinde ses tonu da sertleşiyor

Bu arada: Medyada çıkan haberlerin aksine Oliver Pocher de geçen hafta Amira’nın doğum günü partisine davet edilmiş ancak kendi isteği üzerine kutlamadan uzak kalmıştı. Ayrıca bunu podcast’te de açıkladı: “Oraya gitmek zorunda olduğumu hissetmedim. Bunu yapmama da izin var.” O öyle hissetmiyordu. Ama Amira orada eğlenirse mutlu olurdu. Bu yüzden onun için “her şey yolunda”.

“Ben soğuk buz saçağıyım, zavallı adam evde üzgün bir şekilde otururken parti yapan soğuk kalpli eski karım. Beni hep böyle gösteriyorsun,” Amira kocasına bir tokat attı. Yaptığı her şey yanlış: “Doğum günümü kutlarken gülüyorum. Bu tasvirden bıktım.” Ancak Oliver karısının o anki heyecanına anlam veremez. Her zaman her şeyi kişisel olarak almak zorunda olmadığınızı söylüyor.

Yedi yıllık evliliğin ardından ayrılık

Yedi yıllık evlilik ve iki çocuğun ardından Pocher’lar ayrıldı. İlk söylentiler haziran ayında ortaya çıktı. Ayrıca Ağustos ayının sonunda bir podcast bölümünde evliliklerinin sona erdiğini doğruladılar. “İnsanları eğitmenin zamanı geldi. […] Bunu söylemenin en iyi yolunun bu olduğunu düşündük. Biz ayrıldık. İşte bu” dediler o sırada hayranlarına.

SpotOnHaberler

#Konular