Balotelli Adana’ya dönecek mi

Fiona

New member
Ümraniyespor maçından daha sonra saha ortasında hocasıyla tartışan Adana Demirspor’un yıldız futbolcusu Mario Balotelli, özel bir uçakla Adana’dan ayrılırken görüntülendi.

Adana Demirspor’dan ayrılmak isteyen ve son olarak da Ümraniyespor maçının bitiş düdüğünün akabinde Vincenzo Montella ile yaşadığı olayla gündeme gelen İtalyan golcü Mario Balotelli’nin kız arkadaşıyla bir arada Adana’dan ayrıldığı tez edildi.

Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafta Balotelli’nin, Adana Havalimanı’ndan özel bir uçağa bindiği görüldü.

32 yaşındaki futbolcu ve Adana Demirspor’un toplumsal medya hesaplarından ise hususla ilgili rastgele bir açıklama yapılmadı.

ÖZEL JETLE AYRILDI

Maçtan daha sonraki günü Adana’daki meskeninde geçiren Balotelli, bugün sabah saatlerinde Adana Havaalanı’ndan havalanan özel jetle kentten ayrıldı. İtalyan yıldız, kulübün verdiği iki günlük müsaadesi yurt haricinde geçirmek istediği için kentten ayrıldı.

“BALOTELLI GİDECEKSE GİTSİN…”

Adana Demirspor Lideri Murat Sancak, Fenerbahçe maçından daha sonra yaptığı açıklamada, Balotelli’nin kadrodan ayrılacağı tezlerine şu karşılığı vermişti:

“Gidecekse de gitsin canım dünyanın sonu değil. Bir Balotelli sarfiyat, diğer Balotelli gelir. Dzyuba’yı gitme ihtimaline karşı aldık. Tekliflere açığız. Bende indirim yok, bende pazarlık yok. 4 milyon Euro yatıran herkes alabilir. Bankaya yatıran parayı düdüğü çalar. 4 milyon verdikten daha sonra yok diyemiyorum aslına bakarsanız, hür kalma hususu 4 milyon Euro. Herkese duyurum olsun; almak isteyen buyursun alsın götürsün.”