Cora Schumacher: Orman kampına vedasını tahmin ediyorum

Neil

New member
Cora Schumacher
Orman kampına veda etmelerini tahmin ediyorum

Cora Schumacher artık orman kampında değil.

©RTL

Cora Schumacher orman kampından ayrıldı. Şaşırtıcı haber RTL+'da teknik sorunlara bile yol açtı.

Formula 1 yıldızı Ralf Schumacher'in (48) eski eşi Cora Schumacher (47), şaşırtıcı bir şekilde üçüncü günde “kendi isteği üzerine” RTL orman kampından ayrıldı. RTL bunu “Ben bir yıldızım – çıkarın beni buradan!” programının Pazar sayısında duyurdu. (21 Ocak). “Üçüncü canlı gösteriden kısa bir süre önce” hareketleriyle ilgili daha fazla ayrıntı 22 Ocak Pazartesi günü yapılacak yayında gelecek.

“Aslında iyi dövüldü”

Canlı yayın sonrasında RTL röportajında Sonja Zietlow, “Bunun olacağını tahmin etmemiştim” dedi. “Aslında iyi iş çıkardığını düşündüm. Keşke Ralf hakkında konuşmasaydı. Bu ona daha çok yakışırdı. Ama aksi takdirde bunun utanç verici olduğunu düşünüyorum çünkü birkaç hayran kazandığını düşünüyorum.” Hüküm süren orman kraliçesi Djamila Rowe, röportajdan alıntıyla birlikte gönderinin altına ağlayan bir emoji bıraktı. Eski orman kampçısı Linda Nobat (29) da alıntıyla ilgili başka bir gönderiye üzgün bir emojiyle yorum yaptı ve şu yorumu yaptı: “En sevdiğim.”

Schumacher'in Avustralya'daki yol arkadaşı, en yakın arkadaşı Jörg Kunze (41), ayrılışının duyurulmasının ardından RTL'ye verdiği röportajda hayranlar kadar şaşırmıştı: “Ne diyeceğimi bile bilmiyorum, tamamen şok oldum. Sanırım şu anda dışarıda olması onun için bir utanç.Lucy'nin hikayesinin onu da etkilediğini hayal edebiliyorum. […] Belki sağlık açısından başka bir şey vardır.”

“Ben Bir Ünlüyüm – Beni Buradan Çıkarın!” programının ilk bölümlerinde Schumacher, yalnızca Ralf Schumacher ile olan evliliğini değil, aynı zamanda Oliver Pocher (45) ile olan iddia edilen ilişkisini de açıkladı. Schumacher'in Almanya'nın ne hakkında konuştuğunu düşünüp düşünmediği sorulduğunda Kunze şöyle yanıt verdi: “Öyle düşünüyorum. Ne dediğini biliyoruz. Sanırım bu onun kafasında, o da biraz bu konuyla ilgileniyor Kontrol manyağı, olup bitenleri kontrol edemiyor.” Artık kontrolün elinde olmadığını hissedebilir.” Schumacher'le yapmak istediği ilk şey lezzetli bir şeyler yemek, biraz şarap içmek ve yaşanan birçok şey hakkında konuşmak.

RTL+ aşırı yüklendi

Ancak birçok hayran için Pazar akşamı sürpriz ayrılışla ilgili spekülasyonlar Haberin Detaylarıda kaldı. Normal orman kampı programı, NFL'nin Lineer TV'de yayınlanması nedeniyle yalnızca akşam 21.00'e kadar yayınlandı. Daha sonra “Sonraki Saat” RTL+'da yayın için mevcut olmalıdır. Ancak görünen o ki pek çok hayran Olivia Jones (54) ve Angela Finger-Erben (43) ile olan brifingi görmek istiyordu. RTL+ sitesi Pazar akşamı artık kullanılmıyordu. Yayıncı Instagram'da “Şu anda RTL+'da sorunlar olduğunu biliyoruz. Bunun için üzgünüz. Zaten bir çözüm üzerinde çalışıyoruz” dedi.

Açıklamada ayrıca şu ifadelere yer verildi: “RTL+'ın eş zamanlı kullanımının son derece yüksek düzeyde olması nedeniyle, tüm hazırlıklara rağmen bazı sistemlerde aşırı yük oluştu. Sorunu düzeltmek için tüm hızımızla çalışıyoruz ve tüm IBES ve NFL hayranlarından biraz sabır için özür dileriz. “

SpotOnHaberler

#Konular