Galatasaray tezi gerçek mi oluyor

Fiona

New member
İngiltere Premier Lig grubu Manchester United’da Cristiano Ronaldo krizi devam ediyor. Yıldız oyuncu evvelki gün TalkTv’ye verdiği röportajda grubun teknik yöneticisi Erik deri Hag’la ilgili, “Ona hürmet duymuyorum; zira o bana hürmet duymadı. Bana hürmet duymuyorsan ben de sana hürmet duymam” sözlerini kullanmıştı.

Ronaldo tıpkı vakitte kulübün çeşitli kararlarını eleştirmişti. Manchester United’dan bugün yapılan açıklamada ise Cristiano Ronaldo’nun verdiği röportajla ilgili değerlendirmenin yapılıp karar verileceği aktarıldı.

İngiliz Telegraph gazetesinin haberine göre Manchester United, Ronaldo’nun kalan maaşını talep etmediği takdirde Ocak ayında mukavelesini feshedecek. birebir vakitte ismi vakit zaman Fenerbahçe ve Galatasaray ile anılan Ronaldo’nun, United ile olan mukavelesinin feshedilmesi takdirinde Türkiye’ye gelip gelmeyeceği merak konusu olmaya devam ediyor.

RONALDO NE DEMİŞTİ

Ronaldo, İngiliz televizyon kanalı TalkTV’deki “Piers Morgan Sansürsüz” programına katılarak Manchester United’da kendisini kulüpten atmaya çalışanlar olup olmadığı sorusuna, “Evet. Sadece teknik yönetici (Erik cilt Hag) değil, 2-3 kişi daha var. Kendimi ihanete uğramış hissettim. Birtakım şahısların beni burada istemediğini hissettim. Yalnızca bu yıl değil, geçen yıl da” yanıtını vermişti.

Oyuna alınmadığı Tottenham müsabakasının bitmesini beklemeden soyunma odasına gitmesi daha sonrası bir maçlığına takım dışı bırakılan Ronaldo, ayrıyeten Erik deri Hag’a yönelik, “Ona hürmetim yok zira bana hürmet göstermedi. Bana hürmeti olmayana asla hürmet duymam” kelamlarını kullanmıştı.