Honor Earbuds 3i: 70 dolara etkin gürültü önleyici kulaklık

Alan

New member
Honor, bugün düzenlediği aktiflikte 160MP kameralı Honor 80 Pro ve dişlisiz menteşeli katlanan telefon Honor Magic Vs ile birlikte gerçek kablosuz kulak içi kulaklık Earbuds 3i’yi tanıttı.

Honor’un yeni kablosuz kulak içi kulaklığı Earbuds 3i, gövdeye gizlenmiş 10mm dinamik şoförle geliyor ve Bluetooth 5.2 ile irtibat sağlıyor. Sırf beyaz renk (Honor’a nazaran çakıl taşı görünümünde) seçeneği olan kulaklıklardan her birinde üç adet mikrofon var ve hareket denetimleri için de küçük bir dokunmatik sensörle donatılmış. Kulak algılama için de bir sensör mevcut. Kulaklık, oyun için düşük gecikmeli modu destekliyor.

Her bir kulaklığın ortasında 55 mAh pil bulunurken, şarj kutusunda 410 mAh batarya yer alıyor. Honor, etkin gürültü tedbire özelliği kapatıldığında kulaklığın 10 saate kadar kullanım müddeti verdiğini söylüyor. Şarj süreci sırf USB-C temas noktası üzerinden kablo ile yapılıyor. Kulaklık, %0’dan %100’e 60 dakikada şarj oluyor. Kulaklık, azamî 32 saat kullanım müddeti veriyor. Bu, faal gürültü önleyici kapalı ve şarj kutusu ile birlikte elde edilen müddet. Aktif gürültü önleme açıldığında, bu müddet 24 saate düşüyor. Kulaklığın tüm özelliklerini kullanabilmek için Honor Smart Space uygulamasının indirilmesi gerekiyor.

Honor Earbuds 3i özellikleri


  • Batarya: Tek kulaklık 55 mAh, Şarj kutusu 410 mAh
  • Kullanım süresi: 10 saat (Aktif Gürültü Tedbire kapalı), 7.5 saat (Aktif Gürültü Önleyici açık)
  • Şarj: USB Type-C (5V/1.2A ve üzeri)
  • Şarj süresi: Tek kulaklık 60 dakika, Şarj kutusu 1.5 saat
  • Bağlantı: Bluetooth 5.2
  • Ses birimi: 10mm dinamik
  • Diğer: EQ ses efektleri, oyun için düşük gecikme modu, kulaklık bulma, kolay eşleştirme, kulak algılama
Honor Earbuds 3i fiyatı

Honor Earbuds 3i, Çin’de şirketin mağazasında ön siparişe açıldı, 2 Aralık’ta da satışa sunulacak. Kulaklığın fiyatı; 70 dolar.

Okumaya devam et...