Jamie Foxx: Kızı nişanlandığını duyurdu

Neil

New member
Jamie foxx
Kızı nişanlandığını duyurdu

Corinne ve Jamie Foxx, 2021’de Los Angeles’ta “Spider-Man: No Way Home” filminin galasına birlikte katılmışlardı.

© Tinseltown/Shutterstock.com

Aktör Jamie Foxx özel bir mesajla mutlu olabilir: Kızı Corinne Pazar günü nişanlandığını duyurdu.

Jamie Foxx (56) için zor bir yıl oldu: Ağır hastalandı, Nisan ayında uzun süre hastanede kaldı ve daha sonra neredeyse öldüğünü söyledi. Ancak şimdi 2023 yılı oyuncu için güzel bir haberle sona eriyor: En büyük kızı Corinne (29), erkek arkadaşı Joe Hooten ile nişanlandı.

Işıltılı nişan fotoğrafları

Corinne Foxx, ünlü babası gibi oyunculuk sektöründe çalışıyor. Connie Kline (54) ile olan ilişkisinden geliyor. Hasta Jamie Foxx için endişelendikten sonra artık yeniden parlayabiliyor. Nişan haberini Instagram hesabından duyurdu. Oyuncu, çiftin büyük nişan yüzüğünü gösteren siyah-beyaz fotoğraflarının yanına “Seni ilk gördüğüm andan itibaren sonsuza kadar benim olduğunu biliyordum” diye yazdı. Görüntülerde çift, evlenme teklif ettikten sonra bir teknenin güvertesinde gülümsüyor ve sarılıyor.

Ünlüler tebrik ediyor

17 Aralık’taki nişan paylaşımına çok sayıda ünlü de tepki gösterdi. Model Ashley Graham (36), ikisi için “çok heyecanlı” olduğunu duyurdu. Aktris Kerry Washington (46) da tebriklerini iletti.

“Sayfa Altı”nın haberine göre çiftin 2018 yılında Güney Kaliforniya Üniversitesi’nde tanıştığı söyleniyor. Corinne Foxx, Hooten ile olan ilişkisine dair ilk kez Eylül 2019’da Instagram’da çifti at ahırında gösteren bir gönderi paylaşarak kamuoyuna açıklanmıştı. O sırada “Hafta sonunu birkaç çiviyle geçirdim” yorumunu yapmıştı. Sonraki yıllarda ara sıra sevdiği kişiyle birkaç fotoğraf paylaştı. Hooten, şu anda John Wells Productions’ta çalışan ödüllü bir yazar, yönetmen ve televizyon yöneticisidir.

SpotOnHaberler

#Konular