Jorge Jesus’tan Fenerbahçe açıklaması

Fiona

New member
Fenerbahçe’ye geleceği sav edilen Portekizli Teknik Yönetici Jorge Jesus, tezlerle ilgili, “Fenerbahçe ile görüştüm lakin muahede yok. Gelen teklifleri değerlendiriyorum” dedi.

Fenerbahçe Lideri Ali Koç ile birlikte gerçekleştirdiği görüşmenin fotoğrafları yayınlanan Portekizli Teknik Yönetici Jorge Jesus, argümanlarla ilgili açıklama yaptı.

Portekizli 67 yaşındaki deneyimli teknik yönetici, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. “Fenerbahçe ile görüştüm fakat muahede yok” diyen Jorge Jesus, “Gelen teklifleri değerlendiriyorum. Düşünmek için vakte gereksinimim var.” diye devam etti.

Fenerbahçe Kulübü de Jorge Jesus ile yapılan görüşme ilgili dün şu açıklamayı yayınlamıştı:

“Bilgimiz ve onayımız haricinde servis edilen özel bir toplantıya dair fotoğraf referans gösterilerek yaratılmaya çalışılan ‘anlaşma sağlandı’ yaklaşımı muhakkak gerçekleri yansıtmamaktadır. Teknik yönetici sürecinde tüm seçenekler etraflıca ve kapsamlı biçimde yürütülmektedir. İlgili görüşmeler yeri geldiği vakit birebir yapılmaktadır. Gereken açıklamalar, resmi mecralardan yapılacaktır.”