Muslera, en tembel grup arkadaşını deklare etti

Fiona

New member
Galatasaray’ın deneyimli kalecisi Fernando Muslera, kulüp televizyonuna değerli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’a 2011 yılında transfer olan ve sarı-kırmızılılar 14 kupa kazanan Fernando Muslera, GS TV’ye açıklamalar yaptı.

İşte Fernando Muslera’nın açıklamaları;

Galatasaray’a ya da öteki bir kulübe imza atarken asla bu kadar kalacağımı düşünmedim. Galatasaray ailesinde olmaktan hayli memnunum. Türkiye bana her şeyi verdi. 2 evladım burada hakikat. Burada olmaktan epeyce mutluyum

KEŞKE DAİMA PENALTI ATABİLSEM

Penaltı kullanmakta benim yetkim yoktu. Lakin taraftarlar beni istiyordu. Çok şaşırmıştım ve ne yapacağımı bilemedim. Fatih Terim’e baktım, git dedi. Ben de penaltıyı gole çevirdim. O dönem grupta gol atmayan bir tek ben kalmıştım. Mesleğim boyunca attığım birinci ve tek goldü. Keşke daima penaltı atabilsem.

UNUTAMADIĞIM ŞAMPİYONLUK…

En unutamadığım şampiyonluk, Kadıköy’dekiydi. Fenerbahçe , kutlamada ışıkları kapattı ve bizim eğlenmemiz için şahane bir ambiyans yarattı. En âlâ dönem ise 3 kupa kazandığımız 2015 dönemi…

KARİYERİNİN EN MAKUS ANI

Ayağımdan sakatlandığımda. Lakin şahsi olarak soruyorsanız, 14 Ocak 2020 ömrümün en makus anıydı. Birebir yıl annemi de kaybettim. Galatasaray içinse elbet bu dönem. Umuyorum en kısa vakitte bu durum çözülür

Taraftarlar inanılmaz. Makûs durumdayken bile stadyuma geliyorlar. Ve bu taraftar her kulübün sahip olabileceği bir şey değil. Takviyeleri için hayli teşekkür ediyorum. Ve bunların hiç biri yalnızca taraftar değil, hissediyorlar

GALATASARAY’DA ‘EN’LER

En Âlâ Partner: İsmail Çipe

En Agresif: Felipe Melo

En Komik: Kazım Kazım, Sabri Sarıoğlu, Engin Bayraktar

En Sakin: Elmander, Selçuk İnan, Tomáš Ujfaluši

En Önemli: Omar Elabdellaoui

En İçine Kapanık: Ozan Kabak

En Konuşkan: Patrick van Aanholt, Victor Nelsson, Wesley Sneijder

En Tembel: Halil Dervişoğlu