ProSieben şovu: Trol şarkıcı Mieze “Masked Singer”da ifşa oldu.

Neil

New member
ProSieben gösterisi
Trol şarkıcı Mieze “Maskeli Şarkıcı” programında ifşa oldu.

Mieze Katz, elektro punk grubu Mia’nın baş kadınıdır. Fotoğraf

© Rolf VennenbeHaberler/dpa

Kostüm gösterisinde ünlüler şarkıcı olarak karşımıza çıkıyor ancak gerçek kimliklerini büyük maskelerin arkasına saklıyorlar. Biri hedeften kısa bir süre önce açığa çıktı.

Trol harikaydı ama hedefe kısa bir süre kala başarısız oldu: Elektropunk grubu Mia’nın baş kadını Şarkıcı Mieze, ProSieben’in “Maskeli Şarkıcı” şovunun galibi olarak seçilemedi. 44 yaşındaki oyuncu, gecenin finalinde dördüncü olarak gösteriden elendi ve bu nedenle o ana kadar giydiği kostümü çıkarmak zorunda kaldı.

Sebebi ise Mieze’nin seyircilerden yeterli oyu alamamasıydı. Maske, kayadan yapılmış gibi görünen büyük burunlu bir troldü.

Şarkıcı, maskesini düşürdükten sonra daha önce hayal kırıklığına uğrayacağını düşündüğünü söyledi. Gerçek adı Maria Mummert olan Mieze, “Ama o kadar mutluyum ki neredeyse ağlayacaktım” dedi. Harika bir deneyimdi.

Kostüm gösterisinde ünlüler şarkıcı olarak karşımıza çıkıyor ancak gerçek kimliklerini büyük maskelerin arkasına saklıyorlar. Sadece sesi ve birkaç ipucu sahnede kimin olabileceğine dair fikir veriyor. Sonuçta gösteriden atılan kişi kendini tanıtmak zorunda. Pek çok gözlemci, Mieze’nin trol kostümü giyebileceğinden zaten güçlü bir şekilde şüpheleniyordu.

Dizinin dokuzuncu sezonu şu anda yayınlanıyor. Kazanan Pazar gecesi belirlenecek.

Yeni sezonun maskeleri X.com’da “Maskeli Şarkıcı” ProSieben yorumu için basın sayfası

dpa

#Konular