Terim’den teşekkür paylaşımı

Fiona

New member
Galatasaray’ın Eski Teknik Yöneticisi Fatih Terim doğum günü kutlamaları için toplumsal medya hesabından teşekkür etti.

Terim iletisinde, “Yeni bir Eylül ayının diğer bir dördüncü günü geride kalırken, hislerimi anlatabilmem pek kolay değil. Lakin deneyeceğim…” tabirlerini kullandı ve şöyleki devam etti:

“seneler geçiyor, anılar artıyor; sevinçler de durmuyor hüzünler de, hayat devam ederken tahminen eskisi üzere olmuyor birfazlaca şey ancak bu sevgiyi hayattayken, birebir görmek ve şahsen yaşamak epey hoş. Her sene tam da bugün hissettiklerim daima samimi, daima epeyce özel ve tanımı her seferinde daha da güç. Günün birinci saniyesinden itibaren tüm hoş kelamları, bildirileri ve sevgisiyle kalbimi dolduran aileme, dostlarıma, kulübüm Galatasaray’a, İtalya’daki konutum Fiorentina’ya, Türkiye’deki ve dünyanın dört bir yanındaki meslektaşlarıma, birlikte çalıştığım tüm arkadaşlarıma, birçoklarını evladım olarak gördüğüm oyuncularıma ve başta Galatasaray taraftarı olmak üzere varlıklarıyla beni daha kuvvetli kılan herkese hayli teşekkür ederim. Düzgün ki varsınız…”