Turkcell Eski Telefonunu Nakite Dönüştür’de ikram çeki fırsatı başladı

Alan

New member
Turkcell, ikinci el durumundaki telefonlarınızı bedeli karşılığında nakit olarak satın alıyor. İkinci el telefonunuzu süratlice Turkcell güvencesiyle satabilir ve nakite dönüştürebilirsiniz.

Eski Telefonunu Nakite Dönüştür

Telefonunuzun pahasını öğrenmek için Turkcell’in sitesindeki fiyat teklifi formunu doldurarak bedelini anında bakılırsabilirsiniz. Telefonuzun çalışma durumu ve kozmetik durumuna göre akıllı algoritma tarafınca anında bedel biçiliyor.

Ön fiyat teklifini kabul ediyorsanız fiyatsız kargo yahut kuryeyle telefonunuzu süratli biçimde göndererebilirsiniz. İncelemeler tamamlandıktan daha sonra IBAN hesabınıza en geç 5 iş günü içerisinde fiyat yatırılıyor. bu biçimdelikle telefonunuzu kolay bir biçimde satabiliyorsunuz.


Turkcell kendi metaverse kozmosu T.Verse’de aktiflik düzenledi

6 gün evvel eklendiYeni telefon alacaklara 500 TL ikram çeki

Turkcell’in başlatmış olduğu yeni kampanya ile eski telefonunu Turkcell’e satanlara Turkcell Pasaj’da akıllı telefon kategorisinde geçerli 500 TL’ye kadar ikram çeki veriliyor. Bedeli 1.000 TL ile 4.900 TL içindeki telefonunuz için 250 TL armağan çeki, 5.000 TL ve üstündeki telefonlar için 500 TL armağan çeki dağıtılıyor. İkram çeklerini Turkcell Pasaj’da akıllı telefon kategorisinde kullanabilirsiniz. Hediye çekleri, tarafınıza ödeme yapıldıktan daha sonraki birinci Pazartesi günü SMS ile tarafınıza iletilecek.


Turkcell Eski Telefonu Nakite Dönüştür hizmeti nasıl kullanılır?

  1. Eski Telefonunu Sat sayfasındaki Hemen Teklif Al kısmına telefon ayrıntılarınızı girin.
  2. Ön fiyat teklifini kabul ediyorsanız Devam’a basın.
  3. İsim soyisim, adres, IMEI, bağlantı ayrıntıları ve IBAN bilginizi doldurun.
  4. İşlemi Tamamla butonuna bastıktan daha sonra telefonunuzu fiyatsız olarak nasıl göndereceğiniz hakkında bilgi sayfasına yönlendirileceksiniz.
  5. Telefonunuzu göndermedilk evvel telefonu sıfırlamalı ve tüm hesaplardan çıkış yapmalısınız.
  6. Easycep mağazaları bulunan kentlerde fiyatsız kurye ile 3 saat içerisinde, öteki kentlerde kargo kodu ile fiyatsız olarak telefonuzu gönderebilirsiniz.
  7. Telefonunuz ulaştıktan daha sonra incelemeler yapılacak. Son fiyat teklifinin daha düşük olması durumunda tarafınıza ulaşılacak ve onayınız istenecek. Onaylarsanız telefonun fiyatı 5 gün içerisinde hesabınıza yatacak. Onaylamazsanız fiyatsız kargoyla telefonunuz geri gönderilecek.
Okumaya devam et...