Wacom Cintiq Pro 27 tanıtıldı: 4K 120 Hz ekran ile fark yaratacak

Alan

New member
Tasarım sanayisinin önde gelen firmalarından olan Wacom, bir müddetdir sessizliğini koruyordu. Çizim tabletleriyle ön plana çıkan firma süregelen sessizliğini ise Cintiq Pro 27 modeliyle bir arada bozdu. Referans monitör kalitesinde ekranla gelen yeni çizim tableti, daha kompakt dizaynıyla da dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.

Wacom Cintiq Pro 27 özellikleri

Gerçek 10 bit 4K 120 Hz ekranında referans monitör tecrübesi sunacak olan Wacom Cintiq Pro 27, ayrıyeten özelleştirilebilir bir kalemle geliyor. Yeni Pro Pen 3 kalem gelişmiş performans, oldukcalu dokunma, daha yüksek yenileme suratı sunarken boyut, yük merkezi ve değiştirilebilir kesimlerle modüler bir kullanım vadediyor. Ayrıyeten yeni kalem, pilsiz elektromanyetik rezonans teknolojisi, 8.192 basınç düzeyi ve beş standart, beş keçeli uçla birlikte geliyor.


Wacom Cintiq Pro 27, büsbütün ayarlanabilir stant ile gelirken sahip olduğu 27 inçlik 120 Hz 4K IPS ekranında gerçek 10 bit (FRC değil) sunuyor ve Adobe RGB renk gamının yüzde 99‘unu ve DCI-P3 (HDR) gamının yüzde 98‘ini kapsıyor. Ek olarak azamî 400 nit parlak sunan ekran, Pantone SkinTone onayına sahip. ötürüsıyla tüm cilt renkleri Pantone standardıyla karşılanıyor.


Dünyanın birinci elektrikli uçağı, 3.6 tonluk bataryası ile havalandı

3 sa. evvel eklendi
Cintiq Pro 27 aygıtının ardında güç girişine ek olarak bir HDMI 2.1 ilişki noktası, iki USB-C ilişki noktası, bir USB-A temas noktası ve bir MiniDisplayPort bulunduğunu da belirtelim.

Wacom Cintiq Pro 27 fiyatı ve çıkış tarihi

Yeni Cintiq Pro 27, an itibariyle 3.500 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda. Wacom’un kendi sitesinde ve makul satıcılarda eser erişilebilir durumda. Öte yandan Wacom Ergo Stand ise 500 dolarlık fiyat ile satılacak. Yeni Pro Pen 3’ün Cintiq Pro 27’ye dahil olup olmadığı yahut fiyatının ne olduğu ise belirtilmedi.

Okumaya devam et...