Xiaomi Black Shark 5’in yeni tanıtım görüntüsü paylaşıldı: Tetik tuşları ile dikkat çekiyor

Alan

New member
Xiaomi’nin merakla beklenen Black Shark 5 serisinden yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. 30 Mart tarihinde tanıtılması beklenen telefonlar hakkında yeni bir tanıtım görüntüsü ve Geekbench skorları paylaşıldı.

Taşınabilir oyun tecrübesini arttıracak

Paylaşılan görüntüde yeni telefonların Magnetic Lifting Shoulder Button 2.0 ismini taşıyan tetik tuşlarına dikkat çeken Xiaomi, taşınabilir yarış ve FPS oyunlarında daha âlâ bir denetim tecrübesi sunacak. tıpkı vakitte Black Shark 5 ve Black Shark 5 Pro olmak üzere iki aygıttan oluşacak serinin ana modeline Snapdragon 870, Pro modeline ise Snapdragon 8 Gen 1 yongası güç verecek.

Black Shark 5 serisinin tanıtım tarihi belirtildi

1 gün evvel eklendi

Bildirilenlere bakılırsa çıkışına az bir süre kala Geekbench’te görünmeye başlayan yeni telefonlar içinden Black Shark 5 Pro modeli 1.237 tek çekirdek, 3.750 oldukçalu çekirdek skoruna ulaşmayı başarıyor. Pro modeline kıyasla nispeten daha düşük 1.000 ve 3.000 skorlarına ulaşan Black Shark 5 ise piyasaya sürülmesi ile bir arada yeni performans iyileştirmeleri alabilir.

• Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xiaomi Black Shark 5 argümanlı oyun özellikleri ile geliyor
Okumaya devam et...