Yunus Akgün’den Galatasaray açıklaması: Geri döneceğim

Fiona

New member
Adana Demirspor’un orta saha oyuncusu Yunus Akgün Kasımpaşa maçında istediklerini alana yansıtamadıklarını ve aldıkları yenilgiden dolayı üzgün olduklarını belirtti.

Futbolcu Yunus Akgün konuşmasında Galatasaray ile ilgilide açıklamalarda bulundu.

Futbolcu Yunus Akgün, “Kadro olarak yeterli gidiyoruz. Tek maksadımız Avrupa. Son 3 maçta yeterli gidiyorduk, Kasımpaşa maçında istediğimiz kararı alamadık fakat lig fazlaca sıkıntı artık. Son 5 maçımıza en uygun biçimde çıkıp kazanmak istiyoruz. Trabzonspor şu an şampiyonluğu bekliyor. Biz fazlaca düzgün hazırlanıyoruz. Birinci maç hak etmediğimiz bir skor almıştık. Uygun oynamıştık ve sonuca yansıtamamıştık. Bu maçı kazanmak için her şeyi yapacağız. Bu maçı da taraftarımızın takviyesiyle kazanacağımızı düşünüyorum.” diye konuştu.

Yunus Akgün, Galatasaray ile kontratının sürdüğünü söyleyerek, “Galatasaray’da mukavelem devam ediyor. Şu an onu düşünmüyorum, tek maksadım Adana Demirspor’u Avrupa’ya götürmek. Bunun için çalışıyorum. Dönem bittiğinde neler olacak bakılırsaceğiz. Her kadronun oyun sistemi farklı oluyor. Ben Adana Demirspor’un oyun sistemine tam uydum diyebilirim. Doğal ki Galatasaray’a gittiğimde nasıl olacak? Orada teknik yönetici nasıl oynatıyor? Bunlar natürel ki kıymetli.” diye devam etti.