Adidas yeni kablosuz kulaklıklarını ülkemizde de satışa sunuyor

Alan

New member
Adidas ve Zound Industries iştirakinde geliştirilen kablosuz kulaklık modelleri yurt haricinden daha sonra Türkiye’de de kablosuz kulaklık modelleriyle tüketici elektroniği pazarında yerini aldı. Distribütör ise Aztek Teknoloji olacak.

Adidas Z.N.E.01 True Wireless özellikleri

Ergonomik şık tasarımı ile tere ve su sıçramalarına sağlam, IPX4 özelliğine sahip Adidas Z.N.E.01 True Wireless kulak içi kablosuz kulaklık, sağ ve sol kulaklıklarda bulunan dahili mikrofonu ile kesintisiz ve net bir konuşma tecrübesi sunuyor.


Xiaomi Bluetooth Necklace tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

17 sa. evvel eklendi15 dakikalık süratli şarj ile 1 saat kullanıma imkan sağlayan kulaklık, tam şarj ile 5 saat, şarj kutusu ile bir arada ise ek 20 saat kullanım sağlıyor. ECO-charging özelliği yardımıyla uzun ömürlü kullanıma uygun olan Adidas Z.N.E.01 True Wireless, kablosuz şarj kutusu üzerinden rahatlıkla şarj edilebiliyor. Bu model için çabucak hemen fiyat açıklanmadı.


Adidas Z.N.E.01 ANC True Wireless özellikleri ve fiyatı

Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan bu versiyon kullanıldığı her ortamda en âlâ performansı sunuyor ve dinlediğiniz müziğe odaklanmanızı kolaylaştırıyor. IPX5 özelliği yardımıyla tere ve suya güçlü olan kulaklık tüm gün rahatlıkla takabilmeniz için özel olarak tasarlandı.

Adidas Z.N.E.01 ANC True Wireless, suya güçlü şarj kutusuna sahip olmasının yanında tam şarj ile ANC modunda 4,5 saat, ANC kapalı iken 6 saat kullanılabiliyor. Night Grey ve Light Grey renk seçenekleri sunan Adidas Z.N.E.01 ANC True Wireless, şarj kutusu ile ANC etkin olduğu vakit 20 saat, ANC kapalı iken 26 saat kullanım mühleti sağlıyor. Kulaklık 3190TL fiyat etiketine sahip.


Adidas FWD-02 Sport özellikleri ve fiyatı

Adidas FWD-02 Sport
modeli IPX5 sertifikası ile tere ve suya güçlü. Sportmenler için özel olarak geliştirilen kulaklık yağmurlu ortamlarda da rahat bir biçimde kullanılabiliyor. Her kulaklıkta ikişer adet olmak üzere toplamda 4 adet dahili mikrofon ile kullanıcılara kesintisiz ve net bir konuşma tecrübesi sunuyor.

Adidas Headphones uygulaması üzerinden ayarları şahsileştirilebilen kulaklıklar tam şarj ile 6 saat kullanılırken şarj kutusu ile birlikte toplam 25 saate kadar kullanım imkanı sağlıyor. Ayrıyeten 15 dakikalık süratli şarj ile 1 saat kullanılabiliyor. Adidas FWD-02 Sport kulaklık modeli de 2650TL civarında alıcı buluyor.

Okumaya devam et...