Cenk Tosun’dan Valerien Ismael açıklaması: Çok öfkelendim

Fiona

New member
Beşiktaş Üstün Lig ’e verilen ortayı Antalya kampında sürdürürken Cenk Tosun, dün A Spor’a açıklamalarda bulundu.

Tosun, “Şenol hoca benim yeteneklerimin farkındaydı. Ben de değişmedim sonuçta tıpkı Cenk, yalnızca sakatlıkların akabinde kuvvetli olarak döndüm. Valerien Ismael ile de epey çalışıyordum, konuştum forma giymek istiyorum dedim lakin hocanın sonucuydı. Ismael’in beni 1 dakikalığına oyuna sokmasına fazlaca öfkelenmiştim. Şenol hoca bana güvendi formayı verdi, iki gol bir asist yaptım. Şenol hoca ile ortamızda farklı bir bağ var. Hoca üzere değil bir baba üzere davranıyor” sözlerini kullandı.

ÖFKELENMİŞTİM

Fanatik’in aktardığına bakılırsa Tosun, “Şenol hoca benim yeteneklerimin farkındaydı. Ben de değişmedim sonuçta birebir Cenk, yalnızca sakatlıkların akabinde kuvvetli olarak döndüm. Valerien Ismael ile de fazlaca çalışıyordum, konuştum forma giymek istiyorum dedim ancak hocanın sonucuydı. Ismael’in beni 1 dakikalığına oyuna sokmasına fazlaca öfkelenmiştim. Şenol hoca bana güvendi formayı verdi, iki gol bir asist yaptım. Şenol hoca ile ortamızda farklı bir bağ var. Hoca üzere değil bir baba üzere davranıyor” sözlerini kullandı.

SÖZLEŞME

Beşiktaş’taki mukavele durumu için de konuşan deneyimli oyuncu, “Kontratımda uzama hususu var. 1+1 olarak imza attım. O bir yıl, performansa göre uzama biçimi. Onun bilgilerina girmeyeyim. Makul bir sayıda gol yahut asist katkısı yaparsam, kontratım otomatik olarak uzuyor” kelamlarını sarf etti.

Odatv.com