Cep dostu Motorola Penang’ın tasarımı netleşti: İşte imajlar

Alan

New member
Günümüzde amiral gemisi Moto Edge 40 Pro’yu piyasaya sürmeye hazırlanan Motorola’nın bütçe dostu yeni bir telefon üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Bu aygıtın Motorola Penang ismini taşıması beklenirken, tasarımı ve bilgileri gün yüzüne çıktı.

Motorola Penang neler sunacak?

GadgetGang tarafınca paylaşılan manzara, Motorola Penang’ın yuvarlatılmış köşelere ve düz kenarlara sahip olacağını gösteriyor. tıpkı vakitte telefonun art kısmında iki kameralı bir kurum yer alırken, ön tarafında kalın bir alt çerçeve ve selfie sensörü için delikli bir ekran bizleri karşılıyor.

Sızıntılara nazaran Motorola Penang, 1600×720 çözünürlüğe sahip 6,5 inç boyutlarında LCD ekran ile donatılacak. Buna ek olarak 2.2GHz sekiz çekirdekli bir işlemciden güç alacak yeni telefon, 4GB/12GB, 64GB/512GB içinde değişen RAM ve depolama seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

183 gram yüke ve 162.7×74.6×8.1(mm) boyutlara sahip olacak Motorola Penang’ın kamera tarafında 50MP ana, 2MP yardımcı sensör ve 8MP selfie sensörü ile gelmesi bekleniyor.

Okumaya devam et...