“Game of Thrones” yıldızları: Sophie Turner ve Kit Harington bir korku filmi çekiyor

Neil

New member
Game of Thrones'un yıldızları
Sophie Turner ve Kit Harington bir korku filmi çekiyor

Game of Thrones dizisindeki Sansa Stark rolü Sophie Turner'ı dünyaca ünlü yaptı. Fotoğraf

© Jordan Strauss/Invision/AP/dpa


Sophie Turner ve Kit Harington, fantastik dizi “Game of Thrones” için zaten birlikte kamera karşısına geçmişti. Şimdi İngiliz aktörler bir korku filmi yapmak istiyor.

Sophie Turner (27) ve Kit Harington (37), kült dizi Game of Thrones'un sekiz sezonunun tamamında rol aldı. Şimdi İngiliz yıldızlar bir sonraki ortak projelerini planlıyor. ABD endüstri yayını “Deadline.com”un haberine göre Turner ve Harington, planlanan korku filmi “The Dreadful” üzerinde çalışıyor. Yönetmen ve senarist Natasha Kermani (“Lucky”) raporu bağladı ve filmi Instagram'da duyurdu. Deadline.com'a göre bu korkunç hikaye 15. yüzyılda İngiltere'de geçiyor.


Orta Çağ'ı konu alan HBO fantastik destanı Game of Thrones'ta birçok aile kabilesi, kurgusal kıta Westeros'un “Demir Taht”ı için savaştı. Sophie Turner ve Maisie Williams, kız kardeşler Sansa ve Arya Stark'ı, Harington ise Jon Snow karakterini canlandırdı. Turner daha sonra diğerlerinin yanı sıra “The Staircase” dizisinde ve Harington da Marvel filmi “Eternals”da rol aldı. Başlangıçta “The Dreadful”un çekimlerinin ne zaman başlayacağına dair hiçbir şey bilinmiyordu.


dpa

#Konular