Harika Lig futbolcusunun kardeşinden darp tezi

Fiona

New member
İstanbul Beyoğlu’nda yaşayan Prensibim Onur Cengiz isimli yurttaş, kendisine konutundan çıkması için bir müddetdir baskı yapan konut sahibinin oğlunun şiddetine uğradı.

Yaşadıklarını Twitter üzerinden paylaşan Cengiz, konut sahibi olan Antalyasporlu futbolcu Veysel Sarı’nın kardeşi Şaban Sarı tarafınca darp edildiğini tez etti.

Prensibim Onur Cengiz’in tweetleri şu biçimde:

Herkese âlâ akşamlar, bugün başıma gelen olayları paylaşmak istiyorum. Ben beyoğlu hacımimi mahallesinde bir apartmanda yaşıyorum. Bu apartman tanınmış bir futbolcuya ilişkin… Kiraların artması ve yabancılara mesken verilmesi niçiniyle pek epeyce kişi zorla meskenlerinden çıkartılmakta…

Benim konut sahibim de beni kontratlı olan evimden çıkarmak için son 3 aydır baskı uygulamakta… Bugün mesken sahibimin oğlu Şaban Sarı, yanında getirdiği şahısla beni konutumda arkadaşımın önünde darp etti. Beni meskenden çıkmazsam öldürmekle tehdit edip burnumu kırdı, sağ kulağım patladı.

Ben şu noktadan daha sonra ömrümle ilgili kaygı ediyorum ve bunun bilinmesini istiyorum. Şayet başıma bir şey gelirse sorumlusu futbolcu Veysel Sarı’nın kardeşi Şaban Sarı ‘dır. Şaban Sarı bugün beni konutumda arkadaşımın önünde darp eden şahısın ismi.

İstanbul’da son vakit içinderda süratle artan konut kiraları bir epeyce sorunu birlikteinde getirdi. Bunlardan biri de konut sahiplerinin eski kiracıları çıkarıp daha yüksek fiyattan yeni kiracı arayışını girmeleri.