Lisa Kudrow, Matthew Perry’nin yasını tutuyor: En iyi on yılı için ona teşekkür ediyor

Neil

New member
Lisa Kudrow, Matthew Perry’nin yasını tutuyor
En iyi on yılı için sana teşekkür ediyor

Matthew Perry ve Lisa Kudrow 2015’teki bir etkinlikte.

© imago görüntüleri/Fotoğraf Erişimi


Diğer “Arkadaşlar”ın ardından Lisa Kudrow da kamuoyu önünde Matthew Perry’ye veda etti. Ona birçok şey için teşekkür ediyor.

Kült sitcom “Friends” yaklaşık on yıl boyunca televizyonda yayınlandı. ABD’li aktris Lisa Kudrow (60), Ekim ayının sonunda ölen merhum meslektaşı ve arkadaşı Matthew Perry’ye (1969-2023) veda ettiği Instagram gönderisinde, bu on yılın hayatının en iyi yılları olduğunu öne sürüyor. 54 yaşında.


Kudrow ilk olarak dizinin başlangıcını hatırlıyor ve ikisini gösteren eski bir fotoğrafı paylaşıyor. “Bizim Gibi Arkadaşlar” pilot bölümünü çektikten sonra, “poker oynamamızı önerdin ve bir ilişki kurmaya başladığımızda bunu bizim için çok eğlenceli hale getirdin. Bunun için teşekkür ederiz.”


Lisa Kudrow her gün ağlamak zorunda kaldı
Aktris şöyle devam etti: “Söylediğiniz bir şeye beni o kadar çok güldürdüğünüz için teşekkür ederim ki kaslarım ağrıyor ve her gün gözyaşlarım yüzümden akıyor.” Ayrıca, “uzlaşmayı gerektiren” altı kişilik bir ilişkideki açık sözlülüğü ve birçok sohbeti için de ona teşekkür ediyor. Kudrow, altı üyeli ana kadro olan “Friends”teki arkadaş grubundan bahsediyor.


O ve Perry, dizide Jennifer Aniston (54), David Schwimmer (57), Courteney Cox (59) ve Matt LeBlanc (56) ile birlikte görüldü; kendisi de geçtiğimiz günlerde merhumla vedalaştı. Ölümünden birkaç gün sonra, “Arkadaşlar” meslektaşları ilk olarak ortak bir açıklama yaparak “harap olduklarını” ve daha sonraki bir tarihte iletişime geçmek istediklerini söylediler.


Kudrow şöyle devam etti: “Kendinizi iyi hissetmediğiniz bir zamanda işe geldiğinizde ve sonrasında kesinlikle harika davrandığınız için çok teşekkür ederim.” Ve: “Bir insanın yaşayabileceği en iyi on yıl için teşekkür ederim. Bana güvendiğiniz için teşekkür ederim. Sizi tanıyarak zarafet ve sevgi hakkında öğrendiğim her şey için teşekkür ederim.” Son olarak, “Seninle geçirebildiğim için Matthew.” zaman ayırdığın için sana teşekkür ediyor.


“Arkadaşlar” Matthew Perry sayesinde aile oldu
Schwimmer daha önce Perry’nin “Arkadaşlar”ı bir aile haline getirdiğini belirtmişti. Instagram’da da “Ve senin de kalbin vardı” diye yazdı. “Bu konuda cömert davrandın ve altı yabancıdan bir aile kurabilmemiz için bunu bizimle paylaştın.” Bu arada Aniston, herkesin hayatında bir kaybı nasıl deneyimlediğini yazdı: “Bu kederin içinde gerçek anlamda yaşayabilme yeteneği, birisini bu kadar çok sevdiğiniz için sevinç ve şükran anlarını hissetmenizi sağlar. Ve biz onu derinden sevdik. […] Her zaman altı kişiydik.”


SpotOnHaberler

#Konular