Mahmut Tekdemir’in eşi Eda Tekdemir: Keser döner, sap döner biz sizi o alana gömeriz

Fiona

New member
Süper Lig 14. haftasında Galatasaray’a 7-0 yenilen Başakşehir ağır bir yenilgi yaşarken, lacivert-turunculu grubun kaptanı Mahmut Tekdemir’in eşi Eda Tekdemir, maç daha sonrası yaptığı paylaşımla toplumsal medyayı salladı.

Instagram hesabından görüntülü paylaşım yapan Tekdemir, Galatasaraylı taraftarları kızdıran kelamlar sarf ederken, kısa müddette toplumsal medyanın en epey konuşulanları ortasına girdi.

Eda Tekdemir’in paylaştığı görüntüde yer alan sözler şöyle:

Keser döner, sap döner. Gün gelir hesap döner. Bu da bu biçimde biline… Ancak kapımı çalan, tıklayan… O aciz aslan kesimleri etrafımda kedi yavruları. Bir şey demiyorum. 7 ile siz sevinin. Tabi biz sizin için epey büyük bir rakibiz. Lakin keser döner, sap döner. Biz sizi o alana gömeriz. Sabah ola hayrola demiş büyüklerimiz. Ben de diyorum ki; lig fazlaca uzun. Sabah ola hayrola…

“KEDİ YAVRULARI”

Bu ortada arkadaşlar heyecan yapmayın. Dedim ya aslan kesimleri etrafımda kedi yavruları dediğim benim soframdan nemalanan pislikler, benden bilet dilenen, işte misal veriyorum topluluk için çırpınan, onu bunu tanıyayım modunda gezen tipler var ya bir tanesi yanıt yazamadı lakin epey desteklerinizi aldım teşekkür ediyorum. Bu saatten daha sonra Galatasaray’ın tek rakibi bizmişiz. Çok keyifli oldum. Zira fakat biz rakip olabiliriz. Benim de bu saatten daha sonra tek rakibim Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor, en makus Sivasspor arkadaşlar.

Bana gerçek hesabıyla yazamayan arkadaşlar… Çoluk çocuk bulup, sahiden de gencecik çocuklar… Bilmiyorum kendi hesapları da olabilir… Bir insanın 10 tane, 15 tane hesabı olabilir. Zira çok olağan. erkeklerin işi bu. Boşbeleşlik. Fakat diyorum ya her insanın IP’sini başka alırım. Başka görüşürüz. O yüzden arkadaşlar, benim soframdan nemalananlara lafım. Topluluklara değil. Üstüne alınan var ise da yapabileceğim hiç bir şey yok.

Odatv.com