OnePlus 10T 5G özellikleri netleşmeye başladı: Performans canavarı geliyor

Alan

New member
OnePlus, en kuvvetli amiral gemisi OnePlus 10T‘yi 3 Ağustos’ta tanıtmaya hazırlanıyor. Şirket, aygıtın teknik özelliklerine ait paylaşımlarıyla heyecanı daha da artırıyor.

OnePlus 10T’nin yüksek çözünürlüklü fotoğrafları ortaya çıktı

2 gün evvel eklendi

En kuvvetli işlemciyle geliyor

120Hz
delik çentikli ekran ve 360 derece anten sistemine sahip olan telefonun kalbinde Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci yer alıyor. Snapdragon 8 Plus Gen 1, daha süratli ve meselesiz performansın yanı sıra daha yeterli pil verimliliği ve fazlacalu misyon yetenekleri sunarak akıllı telefon tecrübesini akıcı ve meselesiz hale getirecek. OnePlus, bu kuvvetli işlemcinin gücünü oyun alanında bir adım daha ileriye taşımak için telefonu HyperBoost oyun motoruyla donatmış. Kullanıcılar, bu oyun motorunun sunduğu özelliklerle gecikmesiz oyun oynamanın keyfini yaşayacak.

Akıcı fazlacalu gorev

OnePlus 10T 5G, 16GB’a kadar LPDDR5 RAM ve 256GB UFS 3.1 depolama ile geliyor. OnePlus, kullanıcıların 35’e kadar uygulama açıkken çoklu misyon süreçlerini problemsizce gerçekleştirebileceğini söylüyor.

Şarj özellikleriyle de dikkat çekecek

Üçlü art kamera heyetimi (50MP ana, 8MP ultra geniş, 2MP makro) ile gelen telefon, 150w kablolu süratli şarjı destekleyen kuvvetli bataryayla geliyor. Telefon, şarj suratlarını otomatik olarak ayarlamak için şarj ortamını akla yatkın algılayan akıllı şarj motoruyla geliyor. Bu, telefonun -20 dereceye kadar soğuk ortamda bile şarj olabileceği manasına geliyor. Telefon ayrıyeten akıllı sürat modu, düşük sıcaklık modu ve sıcaklık denetim modunu destekliyor.

Ne vakit çıkacak?

OnePlus 10T, 3 Ağustos’ta resmi olarak tanıtılacak.

OnePlus 10T beklenen özellikleri

• Ekran: 6.7 inç, 1080×2412 piksel, 20:9
  • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1
  • Grafik işlemci: Adreno 730
  • Bellek: 8GB RAM / 12GB RAM LPDDR5
  • Depolama: 128GB / 256GB UFS 3.1
  • Arka kamera: 50MP f/1.8 ana, 16MP f/2.2 ultra geniş, 2MP f/2.4 derinlik
  • Ön kamera: 32MP f/2.5 geniş
  • Batarya: 4800 mAh, 150w süratli şarj
  • İşletim sistemi: Android 12, OxygenOS 12.1
Okumaya devam et...