Turkcell’den kurumların dijital bağlantı gereksinimlerine yerli tahlil: İşte Suit

Alan

New member
Turkcell, kurumsal şirketlere özel dijital tahliller sunmaya devam ediyor. Turkcell’in İşte Suit isimli yazılımı, şirketlerin tek platform üzerinden uçtan uca dijital idaresini sağlıyor. İşte Suit’le sunulan yerli dijital tahliller, yerli bilgi merkezlerinde konumlanan bulut servisleri yardımıyla bilgileri itimatla saklamayı ve süreçleri tek noktadan yönetmeyi kolaylaştırıyor.

İşte Suit yazılımı, şirketlere Turkcell teknolojileri kullanılarak tek noktadan e-posta, görüntü konferans, belge yedekleme ve paylaşma imkanı sunuyor. Lifebox Business, Yaani Kurumsal Mail, BipMeet Business üzere yerli tahlilleri bünyesinde bulunduruyor.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü ile Turkcell içinde yapılan iş birliği kapsamında, kuruma bağlı 25 ajansın tek platformda tek kaynaktan idaresi sağlandı. Projeyle tüm ajanslar, Turkcell çatısı altındaki donanımlarda birleştirilip Turkcell Bulut’a taşınacak. Depolama sistemi olarak Lifebox’ın bulut tahliline geçiliyor. Görüntü konferanslar için BipMeet kullanılacak. E-postalar için Yaani Mail altyapısına geçildi. bu biçimdece bilgiler yurt dışına gönderilmeden itimatla korunacak.


Turkcell 2022 ikinci çeyrek sonuçlarını deklare etti

1 ay evvel eklendiYapılan iş birliğinde Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü’ne sağlanan tahliller içinde İşte Suit’in yanı sıra bilgi merkezi, internet hizmetleri, güvenlik duvarı, lisans hizmetleri ve işletim sistemleri de yer alıyor. Eser konumlandırmada fizikî eserler yerine sunulan sanal hizmetler kurumun dijitalleşmesine kıymetli katkı sağlıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Turkcell Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata, “Türkiye’nin Turkcell’i olarak ülkemizin dijitalleşmesi gayesiyle bir epeyce eser ve dijital servisimizle kurumsal müşterilerimize özel tahliller sunuyoruz. İşte Suit ile de kurumların iş süreçlerinde oluşan datalarını ülke hudutları ortasında tutuyor; itimatla koruyoruz. Emelimiz sunduğumuz yerli ve ulusal tahlillerle, ulusal bilgiyi inançla saklamak ve tek noktadan yönetebilmelerini sağlamak. Bu gaye doğrultusunda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü ile ortak bir proje yürüterek birlikte dijital dönüşüm seyahatine çıktık” dedi.

Okumaya devam et...