Ulusal boksörden şok tezler: Sevgilisiyle meskenimi basıp annemi dövdü

Fiona

New member
Milli boksör Sinan Ulutürk, 2018 yılında evlendiği Leyla Süleymanova ile olaylı bir boşanma süreci yaşıyor. Eşinin istekleri yüzünden büyük maddi zorluklar yaşadığını anlatan ve boşanma süreci devam ederken eşinin sevgili bulduğunu söyleyen Ulutürk, annesinin darp edildiğini belirtti.

Sabah’tan Cihan Abdullahoğlu’na konuşan Ulusal boksör Sinan Ulutürk, eşi Leyla Süleymanova’nın kendisini müzikçi Mert Cihan Özcan ile aldattığını argüman etti. Eşinin birinci evliliğini Demet Akalın’ın eski eşi Oğuz Kayhan ile yaptığını söyleyen boksör, Süleymanova ile tanıştığında kendisine, “Spor hocasıyım ve karşılaşmalara çıkıyorum. Ben kimim biliyor musun Demet Akalın’ın eski kocası Oğuz Kayhan ile evliydim, yeni ayrıldım” dediğinden bahsetti.

‘MAĞDUR OLDUM’

Evliliklerinin 3. ayından itibaren eşinin alkol sorunu ve gece hayatına düşkün olduğunu öğrendiğini söyleyen ulusal sportmen, Süleymanova’nın evvelki evliliğinden olan çocuğuna bakıcı tutup senelerca çocuğun masraflarını karşıladığını anlattı.

Evliliklerinin birinci yılında konutlarını ayırıp boşanma davası açtıklarını söyleyen boksör, daha sonrasında eşinin intihar teşebbüsünde bulunduğunu tez etti.

Bunun üzerine barışan ikili, birkaç ay daha sonra bir daha sorun yaşamaya başladı.

Eşinin alkol alıp gece ömrüne devam ettiğini söyleyen atlet, “Maddi isteklerine yetemediğim için daima maça çıkıyordum. daha sonrasında sakatlandım. Maçlara çıkamadığım için sponsorlarıma paralarını iade etmek zorunda kaldım ve konutumu sattım. çabucak sonrasında huzursuzluklar büyümeye başladı. yine boşanma davası açtık” diye konuştu. bir süre spor salonunda yaşadığını söyleyen ulusal boksör, “Pandemide mağdur oldum, babam kanser oldu. Onun hesabında olan param için kendisini aradım. ‘Yarısını bana ver, babam hasta’ dedim. Elindeki çantayı sallayarak ‘Senin paran anca bunu almaya yetti’ diyerek beni aşağıladı” dedi.

‘İFTİRA ATTILAR’ İDDİASI

7 ay evvel mahkemede eşinin arkadaşının, kendisi hakkındaki “Aleyna Tilki ile evlenecek” biçimindeki iddiasısıyla davanın seyrini değiştirmeye çalıştıklarını belirten boksör, eşinin gebeyken çocuğunu düşürdüğü argümanını da yalanlayarak reaksiyon gösterdi.

Boşanma davası devam ederken Süleymanova’nın müzikçi Mert Cihan Özcan ile alaka yaşamaya başladığını belirten atlet, eşinin evlilik birliği ortasında yaşadıkları konutta son bir yıldır Mertcan Özcan ile yaşadığını ve münasebetlerini gizlemeyip toplumsal medyada paylaştıklarını söylemiş oldu.

Anne ve babasıyla kiraya çıktıklarını söyleyen atlet, kendisi konutta yokken Mert Cihan Özcan ve eski eşinin bir arada meskene gelip kapıyı zorlayarak içeri girdiğini argüman etti. Ulutürk, “Annemi dövüp tehdit ettiler. Annem KOAH hastası, fazlaca büyük meşakkatler yaşadı. Annemi zar sıkıntı hastaneye yetiştirdim” diye konuştu.