Viyana Opera Balosu 2024: Priscilla Presley, Richard “Mörtel” Lugner'a eşlik ediyor

Neil

New member
Meşgul inşaatçı Richard Lugner, Viyana Opera Balosunda ilgi odağı olmak için yaşıyor. 91 yaşındaki oyuncu, yıldızlar ve yıldız adayları ona sadece çok fazla paraya değil, aynı zamanda çok fazla sinire de mal olmasına rağmen, 30 yılı aşkın bir süredir misafirlerini locasına davet ediyor. Viyana futbol sezonunun öne çıkan anları nadiren aksiliklerin ve tartışmaların yaşanmadığı oluyor.


Viyana Opera Balosu Corona nedeniyle 2021 ve 2022'de iptal edilmişti ancak geçen yıldan bu yana dansa yeniden izin veriliyordu. 2024'te Lugner'in yanında bir kez daha önemli bir yol arkadaşı olacak. Priscilla Presley'i seçti. Lugner ortak basın toplantısında, rock'n'roll efsanesi Elvis'in eski karısının “bakımı kolay” ve opera balosuna getirdiği “en güzel kadın” olduğunu söyledi. Girişimci mutlu bir şekilde, “Kendisine söylenen her şeyi yapıyor” dedi. Presley, Viyana'nın kültürü ve tarihi hakkında övgüler yağdırdı ve “Keşke daha uzun kalabilseydim” dedi. Ancak Lugner'la dans pistinde üç-dört kez dans edip etmeyeceğini açık bıraktı. 78 yaşındaki oyuncu, “Bakalım ne olacak” dedi.


Kim Kardashian, Richard Lugner için bir başarısızlıktı
Lugner'ın konukları arasında halihazırda Sarah Ferguson, Pamela Anderson ve Kim Kardashian da yer alıyor. Ancak ikincisi Avusturyalı için bir fiyasko oldu. Kardashian, 2014'te Lugner'ı kelimenin tam anlamıyla görmezden geldi ve tüm opera balosu boyunca onunla yalnızca on dakika geçirdi. Şu ana kadar en sevdiği konuğu Sophia Loren'di. Filmin divası 1995 yılında “Mörtel”e eşlik etti.


Balo, Avusturya'daki en önemli sosyal etkinliktir. Viyana Devlet Operası'na yaklaşık 5.000 konuğun gelmesi bekleniyor. Bu yılın öne çıkan ziyaretçileri arasında şarkıcı Heino, komedyen Oliver Pocher ve eski eşi Alessandra Meyer-Wölden de yer alıyor.