“Yıldızların Yaz Evi”: Finalde yabancı “Ottos”a karşı favoriler

Neil

New member
“Yıldızların Yaz Evi”
Finalde yabancı “Ottos”a karşı favoriler

Maurice ve Ricarda (solda), yarı final için Serkan ve Samira ile düello yapıyor.

©RTL


Son bölümde eleme: Finalden önce “Yıldızların Yazlık Evi”nden hâlâ iki çiftin elenmesi gerekiyor.

“Sommerhaus der Stars”ın sekizinci sezonunun son bölümü (Salı, 20:15 RTL ve RTL+’da): Aleks Petrovic (32) ve Vanessa Nwattu (23) taşındıktan sonra – ikisi de başarısız aşk mektubundan hâlâ zarar görüyor Son bölümde yarışta sadece dört çift kaldı. Ancak finale sadece iki kişinin katılmasına izin veriliyor. Tüm kişiler arası savaşlar yapıldı, şimdi bu öncelikle oyunlar, oyunlar, oyunlarla ilgili.


İlk savaşta ilk çift elenir. İlk olarak iki çift birbiriyle yarışıyor. Direkt düelloların galipleri yarı finalde, kaybedenler ise üçüncülük için mücadele edecek. Zorluk: Blokların ünlüler tarafından bir makara kullanılarak dengede tutulan bir salıncağa istiflenmesi gerekiyor. Kulağa karmaşık geliyor ve öyle de.


Yarı finalde heyecanlı mücadele
Serkan Yavuz (30) ve Samira Klampfl (29), Maurice Dziwak (25) ve Ricarda Raatz (31) ile göz hizasında heyecanlı, taktiksel bir düelloya girişiyor. Serkan ve Samira öndeler ve sadece blok yığınlarını zamanla kurtarmak istiyorlar. Ancak Maurice ve Ricarda yetişince Serkan ve Samira tepki vermek zorunda kalır. Ama çıtayı kırıyorlar. Ricarda ve Maurice yarı finalde birinci oldu.


İkinci düelloda da benzer bir resim. Hanna Sökeland (29) ve Jessica Huber, Justine Dippl (35) ve Arben Zekic (28) karşısında uzun süredir önde. Yedi bloktan sonra kum saatini çalıştırabilirsiniz ama Hanna buna ulaşamaz. Kuleniz düşüyor. Justine ve Arben zamanla “Seni seviyorum” haykırışlarıyla birbirlerini itiyorlar.


Yani muhtemelen sezonun en zayıf çifti yarı finalde. Eve döndüğümüzde Joey Heindle’ın eski karısı (30) ve otobüs şoförü buna inanamıyor: “Biz iki Otto orada oturuyoruz.”


Düelloları kaybedenler bir sonraki tura son bilet için aynı arenada savaşır. Samira ve Serkan galip geliyor. Hanna ve Jessica’nın gitmesi gerekiyor. “Sommerhaus” tarihindeki ilk kadın çift, en az bir oyun kazanma yönündeki minimum hedefini tutturamadı.


Baskı: Maurice yarı finalden önce ağlıyor
Yarı final öncesi baskı yeniden artıyor. Özellikle Maurice, kendini aslan ilan eden biri olma hakkının yükünü taşıyor. Ruhr bölgesindeki gururlu işçinin oğlu, öncelikle ailesi adına kazanmak istiyor. Görüşme sırasında oluşturduğu baskı nedeniyle gözyaşlarına boğuldu.


Yarı finalde üç çift, tuhaf kalın takım elbise giydirilir. Bunları leğenlerdeki sulara batırıp, elek şeklinde tasarlanmış bir masanın üzerinde sıkmaları gerekiyor. Su oluğunu ilk dolduran iki ikili finalde.


Serkan ve Samira yine en iyisini yaparak finale büyük bir farkla giriyor. Diğer çiftler arasında ilişkiler hala gergin. Justine ve Arben yarışı bir saniye önce bitirdi.


Maurice yere yığıldı – finalde favori galibiyet
Bu kadar az farkla kaybetmek Maurice için yıkıcıdır. Toplanırken kendi kendine “Bir saniye hayatımı sikiyorum” ve buna benzer şeyler şikâyet ediyor. Finaldeki az farkla alınan yenilgi muhtemelen onun ve Ricarda’nın ilişkisinin tabutuna çakılan çiviydi. Maurice bu sefer kendini suçlasa bile. Hatta dışarı çıkarken davranışından dolayı Ricarda’dan özür diler. Ancak artık bildiğimiz gibi, ortaklıkları yazlık evini ayakta tutamadı.


Yani final: Serkan/Samira, Justine/Arben’e karşı. Favori rolü burada açıkça dağıtılmıştır. Önceki sezonlarda olduğu gibi bu sefer de çiftlerin yapboz parçalarından yüzlerini birleştirmesi gerekiyor. Önce parçaları bir kafesten çıkarmaları, ardından onları bir ip labirentinden geçirmeleri gerekiyor. Dışarıdan gelen Arben ve Justine uzun süre kendi durumlarını korudular; bu eşit şartlarda bir mücadele. Ancak daha sonra Arben iplere takılıp değerli saniyeleri kaybediyor. Serkan ve Samira, içinde 50.000 euro bulunan çantayı havaya kaldırır.


Tarafsız bir gözlemci olarak siz, mazlum Arben/Justine’i tercih etmiş olsanız bile. Serkan ve Samira mantıksal kazananlardır. Atletiklik ve zekanın yanı sıra, her ikisi de davaya yönelik coşku ve sağlıklı hırsı beraberinde getirir.


Frauke Ludowig’in (59) finalden sonra söz verdiği gibi, tüm katılımcıların yer aldığı büyük buluşma şovu Çarşamba günü (15 Kasım, saat 20:15 RTL’de) takip edecek.


SpotOnHaberler

#Konular